Zdjęcia z naszego ślubu
23 września 2006

Dzięki!

Chcielibyśmy tu podziękować wszystkim, którzy zrobili zamieszczone tutaj fotografie. Szczególnie wdzięczni jesteśmy Agacie i Bartkowi za odnalezienie nikla skupu, drzwi z okienkami, plakatu Tuska i wszelkich maziajów, przy których zrobili nam tak wyjątkowe zdjęcia. O Magdzie i Bartku będziemy myśleć ciepło zawsze, gdy wejdziemy do Kościoła NMP na Piasku albo gdy ktoś gdzieś będzie sypał ryż lub kwiaty. Mnóstwo pięknych fotografii z całego dnia zawdzięczamy rodzicom, Kasi i Kubie. Pan Wiesław Prastowski wspaniale uwiecznił chwilę, w której nakładaliśmy sobie obrączki. Dziękujemy!

Trudno nam wyrazić naszą wdzięczność dla Grzesia Gubańskiego, twórcy wiązanki ślubnej, wianka, bukietów dla rodziców i dekoracji stołów. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej najlepszych kwiaciarzy we Wrocławiu.

Ogromne dzięki dla Karola, uroczego nastolatka, który woził nas cały dzień, a jeszcze większe dla Gosi i Czarka, którzy ubrali go w słoneczniki, zmieniając w najwspanialszego Wartburga na świecie.

Niezmiernie wzruszył nas śpiew Andżeliki Wesołowskiej. Szkoda, że muzyki nie widać na zdjęciach.

Dziękujemy również właścicielom i pracownikom restauracji Oregano za miłą gościnę oraz smaczne i pięknie podane potrawy.

I wreszcie najważniejsze: dziękujemy wszystkim, którzy przyszli do kościoła, aby być z nami w dniu ślubu, oraz tym, którzy przybyć nie mogli, lecz o nas pamiętali.

Agata i Mateusz Kwaśniccy